"Eğitimin uzmanı, kazandırır yarınları."

KARİYER

KARİYER

Teknokent Koleji İnsan Kaynakları Politikası

Teknokent Koleji, çalışan memnuniyeti ön planda tutar. Alanında yetkinlik düzeyi en yüksek öğretmen ve uzman personeli istihdam etmeyi hedefler.

Personel ihtiyaçları profesyonel analizler doğrultusunda belirlenir ve bu analizlere uygun İnsan Kaynakları Planlaması yapılır. Kurum kültürüne uygun adaylar belirlenir ve işe alma süreci bu kriterler çerçevesinde yürütülür.

Atatürk İlkelerini içselleştirmiş, bilimsel, yaratıcı, değişime ve gelişime açık, çocuk gelişiminin öncelikle bireysel gelişimden geçtiğine inanan, çalışkan, dinamik ve akademik mükemmeliyet ilkesine inanan eğitmenlerle çalışır.

Teknokent Koleji ailesine katılacak eğitmen ve çalışanlar; dürüstlük, şefkat, nezaket, sosyal ve küresel sorumluluk gibi etik değerlere sahip olmalıdır.

Teknokent Koleji’nde çocuk ve çalışan sağlığı birinci önceliktir. Bu nedenle kurum personeli kesinlikle sigara içmeyen çalışanlardan oluşur. Okul sınırları içerisinde veliler de dahil olmak üzere hiç kimsenin sigara içmesine izin verilmez.

Teknokent koleji, sürekli gelişim felsefesini destekler. Başta öğretmenler olmak üzere, tüm çalışanlarının profesyonel gelişimlerini destekler, bu programlara yatırım yapar.

Yeni personel, profesyonel bir plan ve program doğrultusunda organizasyonun içine adapte edilir. En kısa sürede okul aidiyetinin oluşması sağlanır.

Kurum içinde yer alan tüm bireylerin, Teknokent Koleji’ni temsil etme bilincinde olması ve kurumu temsil edebilecek niteliklerde olması en önemli kriterlerdendir.

Teknokent Koleji ailesi içinde yer almak için; bireysel verimlilik ve öğrenci verimliliğini artıracak aidiyet, azim, dinamizm ve mesleki aşk vazgeçilmezdir.

tr_TRTR_TR